Smulkaus, vidutinio verslo ir asmeninių tinklapių portalas
   Trumpai apie...
    Naujienos
     Teta Kū-kū JK
     Šaltupys 2012
    Žaviausia JK ponia
   „Siena“
    O prie sienos...
     „Naujieji Vasiukai"
      2011
      2012
      2015
      2016
     Festivalis Seinuose
     Mūsų svečiai
     "Sienai" - 5-eri...
     Jau 100-asis...
      "Siena" Airijoje
     "Siena" Anglijoje
    Premjera
    Archyvas
   „Vitaminas T“
    Praryk vitaminą...
    Festivalis
     Festivalio vaizdeliai
   Ateik ir pamatysi...
   Jei nori šventę švęst...
   Foto albumas
   Kontaktai
   Administracija
  Žaviausia JK ponia


Balandžio 28d, jau trečią kartą Londone, klubas “Tau”, organizavo “Žaviausios JK ponios konkursą”. Jame dalyvavo 10 konkursančių iš visos Anglijos. Komisijai, kurią sudarė Londone dirbantys žurnalistai,verslininkai ir menininkai, tikrai buvo nelengva, - visos moterys buvo žavios ir išradingos tiek demonstruodamos dizainerės Daivos Mikuckienės kolekcijas, tiek ir demonstruodamos savo talentus. Vis tik, po ilgų debatų žaviausiaja ponia išrinkta buvusi pedagogė, marijampolietė, šiuo metu gyvenanti Londone, Virginija Kazlauskienė.
Publikos ponia tapo Loreta Andriuškaitė-Butkus, Talentų ponia tapo paslaptingoji džinė-Daiva Kulvietienė, Ponia Elegancija - Daiva Šimkienė, o Foto ponia, renkama fotografų ir žurnalistų, - tapo žavioji Audronė Rulienė, medikė iš Volsalio.

Renginio metu žiūrovus linksmino nemažas ”desantas” iš Lietuvos: dainavo R. Morozovaitė ir V.Domeika, džiazavo R. Èernevičius, o nuo jų neatsiliko, jau dabar londoniečiu tapęs A. Mikuckas ir A. Beiga. Vakarą vedė H. Šumilaitė, o tikra renginio siela tapo choreografas iš Kauno A. Kurienius.

Šį kartą renginį rėmė ne tik vietiniai verslininkai (beja, ne tik lietuviai), bet ir gražus būrys iš Lietuvos, - tai ir AB “Alita”, ir mados salonas ‘’Erika”, ir Druskininkų “Vandens parkas”.

Puikia atmosfera, šiluma, pasižymi visi renginiai, kuriuos rengia nenuilstanti kultūros ir lietuviškumo puoselėtoja Zita Skudžinskienė ir jos gyvenimo draugas, muzikantas Arvydas Beiga. Jų klubas ”Tau” vos ne kas mėnesį pateikia mažesnių ar didesnių renginių vietos lietuviams, kurie tikrai aktyviai dalyvauja, ypac tie, kurie atvyko anksčiau. Tėvynainiai nori pasipuošti, kultūringai ir turiningai praleisti laiką…

Jūs esate šios svetainės lankytojas.